"Омега"

Завдяки вдалому поєднанню елегантності й функціональності цей набір є водночас і окрасою житла, і запорукою здоров'я, адже він виготовлений із натуральної деревини (вільха). Внутрішні щити й полиці виготовлені з ДСП, фанерованої шпоном натурального дерева. Набір оздоблено матеріалами німецьких виробників (з Н-лаками). Фурнітура фірми Hafele - надійна і якісна. Особливої витонченості меблям "Омега" надає колір - "коньяк" чи горіх світлий з теплими відтінками волинського лісу. Набір "Омега" - це надійність, комфортність і вишуканість, яких було досягнено поєднанням професійного дизайну й функціональності "хай-тек", які створюють у вашому житлі атмосферу затишку й святковості. Цей набір ми можемо доповнювати шафами різних форм і розмірів: - шафа дводверна - пряма без заовалених дверей; - шафа однобока (права, ліва) тридверна; - шафа однобока чотиридверна (права, ліва); - шафа однобока п'ятидверна (права, ліва); - шафа п'ятидверна з двома овальними дверима.

"Шопен"

Шляхетний аристократизм, класичність форм, комфортність і водночас практичність поєднано в спальному наборі "Шопен", який виготовлено з натуральної, екологічно чистої деревини (вільха у поєднанні з ясеном чи кленом). Внутрішні щити й полиці виготовлено із ДСП, фанерованої шпоном натурального дерева. Увесь набір створено за найкращими традиціями італійського дизайну в поєднанні з елементами української давнини XVIII століття. Цей комбінований дизайн гармонійно поєднує сучасний комфорт із вишуканістю аристократичних салонів минулого. Цілісна архітектура кожної складової й художній смак - це ознаки спальні "Шопен", виготовленої з високоякісних матеріалів. У виробах вдало поєднуються гармонія форми й кольору ("коньяк" або "горіх світлий"). До набору входять: - шафа чотиридверна - 1, - ліжко двоспальне (може бути в двох варіантах: 1,6х2,0 м або 1,8х2,0 м), - комод для білизни - 1, - дзеркало навісне - 1, - тумба приліжкова - 2.

"Магія чисел", "Престиж"

Цю колекцію виготовлено виключно для молоді. Саме молоді люди відчують у ній вишуканість і стильність. Виготовлена з натуральної деревини у стилі "хай-тек". Кольори темні - від чорного до коричнево-кон'ячного. За бажанням покупців можливі в різній гамі світлі кольори. До набору входять: - ліжко (спальне місце 1600х2000 мм або 1800х2000 мм); - комод дворядний; - шафа дводверна; - комод однорядний; - дзеркало з нахилом; - тумба приліжкова.

"Омега Комфорт"

Зупинили свій погляд на цій композиції?Це говорить про Ваш особливий,витончений і досконалий смак у всьому.Відчуття краси зовнішньої принесе гармонію і спокій у світ внутрішній.Бажання довершеності перевершить сподівання.І вже завтра Ви зможете відчути це.