• 10.11.10
  Елітні спальні марки “Радо”

  Якщо Ви віддаєте перевагу класиці, то Вам поталанило! Адже мебльові набори з маркою „Радо” дадуть кожному покупцеві змогу підібрати чудові спальні, і можна без найменших сумнівів стверджувати, що фахівці ВАТ „Радивилівська меблева фабрика” здатні задовольнити бажання будь-якого, навіть найвимогливішого клієнта, адже наша команда складається з професійних дизайнерів, технологів і майстрів-краснодеревників, які знають і люблять свою справу.

  Ліжка в запропонованих нами наборах – це не просто утилітарні речі, що мають відповідати певним вимогам гігієни сну, давати людині комфорт та забезпечувати відпочинок після трудового дня. Ці вироби здатні гарантувати Вам як функціональність, так і естетичну насолоду від споглядання елементів декору –  різьблених спинок, позолоти, майстерно постареної поверхні дерева, бронзових позументів, інших атрибутів  розкошу.

  А що знайдуть для себе прихильники сучасного стилю? Тут, з одного боку, нібито  все просто, однак  це – лише на перший погляд. Прямі паралельні і перпендикулярні лінії підстав та узголів’я утворюють оригінальне поєднання з приємними для тіла матрацами. Помітне прагнення дизайнерів мати в модельному ряду низьке широке ліжко у японському стилі. А особливий шик цій простоті додають благородні матеріали, наприклад, шкіра.

  А в задумах наших дизайнерів – усе нові й нові конструкції ліжок. Скажімо, для безтурботної натури ліжко може прийняти форму круга. Так би мовити, лягай, як хочеш, і роби, що хочеш... Дуже оригінально й символічно! Та ці конструкції ще попереду. А вже сьогодні ми маємо вибір між класикою й модерном.

  Що ж об’єднує всі ці ліжка з маркою „Радо”? Безумовно, якість. Адже коли спиш, не бачиш ліжко збоку, зате ясно відчуваєш турботу інженерів і майстрів, які поклопоталися про бездоганну якість спинок, кріплень,  інших не помітних оку деталей.

  Та спальня – це не лише ліжко (хоча, звичайно, ліжко є головним елементом будь-якої відпочивальні).  Спальні гарнітури виробництва ВАТ „Радивилівська меблева фабрика” включають також чудові шафи різних модифікацій, приліжкові тумби, комоди, дзеркала тощо.

  Різноманітні моделі меблів чудово гармонують з люстрами, бра, іншими освітлювальними приладами.

  повернутися до переліку статтей