Виробництво

Сьогодні в Україні близько 60 відсотків меблів виготовляється з ДВП і ДСП. З масивної, натуральної  деревини меблів виготовляється небагато. А що таке ДСП та ДВП? Це – насамперед формальдегідні клеї, випаровування яких шкідливе для здоров’я. Цілком зрозуміло, що чим більша частка деталей ліжок, шаф, тумб, комодів, які виготовлені з ДСП та ДВП, тим інтенсивніші випаровування формальдегідів.

Ось чому  найголовнішим пріоритетом виробництва меблів з маркою „Радо” є максимальне використання таких конструкцій, де переважають деталі з масивної  деревини, і зведення до мінімуму застосування замінників натуральної деревини.

Другим пріоритетом (котрий тісно пов’язаний з першим) є екологічність всіх матеріалів, які застосовуються у виробничих процесах (лаків, грунтівок, клеїв, фарб тощо). Переважна більшість з тих, які використовуються  у нас, виготовлена на натуральній основі.

Третім пріоритетом радивилівських меблярів є максимальне врахування побажань замовників. Поряд з виробами серійними ВАТ „Радивилівська меблева фабрика” завжди готове врахувати  індивідуальні замовлення, скажімо, щодо розміру, кольору, форми, комплектації тощо. Наприклад,  до серійного набору входить одна кутова шафа, а замовник побажав мати дві таких шафи. Або замість шафи з дзеркалом замовник хоче мати шафу з суцільними дерев’яними дверцятами. Всі побажання замовника неодмінно враховуються виробниками меблів „Радо”.

Тож на цих трьох пріоритетах, мов на „трьох китах”, тримається неабияка популярність наших зручних, якісних, красивих і екологічно привабливих меблів.